Українець Курилов з поразки дебютував за карагандинський Шахтьор

12.03.2016 14:33 642 0

Колишній захисник Металіста Олексій Курилов провів свій перший матч за карагандинський Шахтьо.

У першому турі чемпіонату Казахстану нова команда 27-річного українця вигравала після першого тайму на виїзді у Астани, але в підсумку все-таки поступилася чинному чемпіону країни - 1:2.

Курилов, який підписав минулого тижня контракт з Шахтьором до кінця 2016 року, відіграв від дзвінка до дзвінка.

Ворота гостей захищав ще один новачок, екс-голкіпер молодіжної команди київського Динамо і тернопільської Ниви"Сергій Ткачук.

До слова, саме неузгоджені дії двох українців на 65-й хвилині дозволили гравцю Астани Танату Нусербаєву забити після прострілу з флангу переможний м'яч у порожні ворота, пише MatchDay.