Говерла в контрольному поєдинку зіграла внічию із словацьким Кошице

12.02.2016 14:55 430 0

Під час навчально-тренувального збору на Закарпатті ужгородська Говерла провела спаринг із лідером другої словацької ліги (аналог нашої першої) МФК Кошице.

Гра завершилась результативною нічиєю 3:3. Зуміли ужгородці відкрити рахунок ще в першій половині.

В другому ж таймі поряд із новачками вийшли Віталій Каверін, Орест Кузик, Юрій Тома та Халк.

Проте з 52 до 64 хвилини гості зуміли відзначитися тричі.

Це пояснюється тим, що закарпатці дещо послабили тиск на словацьку команду, а останні ж навпаки, зуміли перевести гру на половину поля Говерли.

Відзначимо, що другий гол словаки забили зі спірного пенальті.

Тим не менш, українська команда проявила характер і зуміла відновити паритет.

На 68-й хвилині ударом з-за меж карного майданчика одного з потенційних новобранців "Говерли" господарі скоротили відставання.

А крапку в матчі поставив Халк, який чудово виконав штрафний удар із 17 метрів.

Додамо, що Говерла проводила матч без головного тренера В'ячеслава Грозного.

Як повідомив Футбол 24 генеральний директор закарпатців Іван Шіц, наставник зараз перебуває в Києві. До слова, команду на поле виводив Олексій Величко.

Контрольний матч з футболу

12 лютого

Говерла - Кошице - 3:3

Голи: гравці на перегляді, 18, 68, Халк, 72 - Городнік, 53, Юрчо, 64 (з пенальті), Яно, 82

Говерла (стартовий склад): П. Іванов, Гончар, гравці на перегляді

На заміну виходили: Каверін, Кузик, Тома, Халк, гравці на перегляді