Луческу: Мені не сподобалося, що моральний дух не показали з першого тайму

26.11.2015 00:32 459 0

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував матч 5 туру Ліги чемпіонів з Реалом (3:4).

"Я б не сказав, що Реал контролював гру до 70-ї хвилини. Якщо взяти перший тайм, то було багато помилок і нам забили необов`язковий гол. Багато Реал також в цій грі не створив, ми ж намагалися контролювати гру.

Пропустили потім ще один гол, такий же як в грі з ПСЖ, в якому винні Ракицький та Азеведо. Тому я й змінив Азеведо, який часто помилявся. В останні 20 хвилин команда заграла. Але мені не сподобалося, що моральний дух не показали з першого тайму.

Чому не грав Шевчук? Ви, напевно, забули матч з ПСЖ, де він зіграв дуже погано. Азеведо гарний атакуючий захисник, але не оборонного плану. Практично усі голи в наші ворота були забиті з флангу Азеведо.

ПСЖ та Реал на голову сильніші за Шахтар. Їдемо в Париж, щоб взяти максимум очок, хоча і буде тяжко. Але так само складно буде Мальме в грі з Реалом.

Нам було складно замінити сьогодні Срну і Кучера, - розповів Луческу у коментарі на Футбол 2.