Кучер: Претензії до усієї команди: і до атаки, і до оборони

10.08.2015 07:54 340 0

Захисник Шахтаря Олександр Кучер прокоментував матч 4 туру УПЛ з Ворсклою (2:2).

"Була цікава гра з великою кількістю забитих м'ячів. Треба було перемагати, та ще і з великим рахунком. Але в кінцівці обох таймів втратили концентрацію, припустилися помилок і пропустили два м'ячі.

Претензії до усієї команди: і до атаки, і до оборони. Є і моя провина: я помилився, віддав передачу в середині поля - і в результаті гол...

Ми не вперше зустрічаємося з Ворсклою - полтавчани завжди добре готові фізично, незважаючи на матч з Жиліною. Навпаки, вони були мотивовані, тому що поступилися на останніх хвилинах. А наші пропущені м'ячі, як я вже говорив, результат втрати концентрації, - цитує гравця офіційний сайт Шахтаря.