Воронін: Червону картку Шовковському можна було не давати

15.07.2015 14:50 483 0

Екс-гравець леверкузенського Байєра Андрій Воронін впевнений, що у матчі на Суперкубок України Шахтар - Динамо (2:0) голкіпер киян Олександр Шовковський не заслуговував на червону картку.

"Пенальті був сто відсотків. А ось червону картку, наскільки я це бачу, суддя міг і не давати. Так, з одного боку, це був фол останньої надії, але з іншого боку, Динамо оштрафували двічі: дали пенальті і видалили воротаря. Остання хвилина, і замін не було, і суддя це прекрасно розумів. Я вважаю, що можна було обмежитися жовтою карткою.

А в цілому я, чесно кажучи, чекав трохи іншого матчу, думав, що буде більше гострих моментів, більше голів. Образливо програвати на останніх хвилинах, як сьогодні поступилося Динамо, - цитує Вороніна dynamo.kiev.ua з посиланням на Футбол 1.