Запорізький Металург у товариській грі всуху переграв Гірник

28.06.2015 10:14 267 0

Запорізький Металург провів другий за рахунком товариський поєдинок у межах літнього навчально-тренувального збору.

У гості до "металургів" завітав представник першої ліги - криворізький Гірник, інформує офіційний сайт запорожців.

У першому таймі гра була практично рівна з невеликою перевагою господарів. Запорожці більше володіли м'ячем та агресивніше грали в атаці. Криворіжці грали в основному від оборони, але кілька небезпечних моментів вдалося створити і їм.

У другому таймі "гірники" фізично "підсіли", що змусило їх ще більше зосередитися на обороні. Запорожці навпаки - стали атакувати ще гостріше.

Це принесло свої плоди. На 67-й хвилині півзахисник Валеріане Гвілія завдав прицільного удару з-за меж штрафної - м'яч влучив у "дев'ятку" - 1:0.

А на 74-й хвилині перевагу господарів подвоїв Микита Татарков. Вийшовши на ударну позицію, нападник без особливих перешкод відправив м'яч у сітку.

До кінця матчу "металурги" провели ще кілька перспективних атак, але рахунок 2:0 так і залишився.