Ярмоленко: Повірте, з Люксембургом на нас чекає непроста гра

08.06.2015 23:03 404 0

Нападник збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував майбутній матч української команди у відборі до ЧЄ-2016 зі збірною Люксембургу.

"Можу сказати, що не потрібно недооцінювати цього суперника. Збірна Люксембурга - це не умовне Сан-Маріно, і у них хлопці уміють грати у футбол. Так, Люксембург - невелика країна, але хлопчиками для биття їх точно не назвеш. Вони лише на останніх хвилинах поступилися Македонії, зіграли внічию з Білорусією - 2:2.

Ми ж, у свою чергу, проти цих команд провели дуже складні матчі: з македонцями відскочили, з білорусами Сидорчук нас виручив. Тому я б не сказав, що у них слабка команда.

Власне, в матчі першого кола "герцоги" в першому таймі цілком могли нам забити, але тоді їм не пощастило. Нехай ні журналістів, ні уболівальників рахунок першого матчу не вводить в оману, тому що, повірте, нас чекає непроста гра. Зараз такий футбол, що будь-яка недооцінка може обійтися дорогою ціною, тому ми настроюємося дуже серйозно, - цитує Ярмоленка Український футбол.