Йовічевич: Прикро, що з тим самим суперником, ми пропускаємо голи за дві хвилини

05.04.2015 23:16 914 0

Головний тренер Карпат Ігор Йовічевич прокоментував матч 18 туру Прем`єр-ліги із запорізьким Металургом (1:2).

"Дуже прикро, що після такого навантаження і праці на полі, у плані технічному і психологічному, це великий удар для команди. Сьогодні у мене вперше було враження, що не вистачило енергії підтримати той високий темп, який ми задали у першому таймі.

Ми могли скористатися своїми моментами, закрити рахунок і матч. Це було нам дуже необхідним з точки зору психології.

Прикро, що з тим самим суперником, ми пропускаємо голи за дві хвилини. Намагалися зробити заміни у другому таймі, але через втому загубили глибину.

Планували за допомогою Сергійчука захопити середину поля, видно було, що ми не встигали страхувати один одного. Ми притислися до своїх воріт, тим самим створили простір для суперника. Чим він і скористався, - цитує тренера офіційний сайт Карпат.