Чанцев: Перший тайм у нас був провальний

05.04.2015 22:55 407 0

Головний тренер запорізького Металурга Анатолій Чанцев прокоментував матч 18 туру Прем`єр-ліги із Карпатами (2:1).

"Ну якщо говорити про кінцевий результат, кінцеве враження позитивне. Якщо по грі - то 1-й тайм у нас був просто провальний. Хоча ми готували своїх хлопців, команду до того, що буде дуже складний матч з огляду на те, що все-таки Карпати мають дуже швидкі і чіткі командні дії.

Упродовж останніх 4-х ігор команда здорово грала і завжди створювала досить моментів, але реалізація була у них не дуже. Загалом, ми налаштовували хлопців на серйозну гру, відпрацьовували натиск, але, на жаль, в 1-му таймі вони нас більше пресингували.

Якоюсь мірою, не скажу що нам пощастило, але значна перевага була на стороні Карпат. Нас така гра не влаштовувала. У перерві ми переговорили з хлопцями, внесли деякі корективи, через 10 хвилин 2-го тайму зробили заміни, які, як ми усі вважаємо, принесли користь. Ну і ми усі вдячні хлопцям за те, що вони проявили характер, додали в русі, - цитує тренера офіційний сайт запорізького клубу.