Україна U-18 на міжнародному турнірі впевнено перемогла однолітків з Латвії

24.03.2015 17:24 238 0

У вівторок, 24 березня, юнацька збірна України U-18 під керівництвом Олега Кузнецова провела перший матч на міжнародному товариському турнірі, що проходить у столиці Латвії – Ризі.

Суперниками наших хлопців були господарі турніру – латвійці.

Команди розпочали матч неквапливо, але поступово ініціатива у грі перейшла до українців.

Вже на 27-й хвилині зустрічі активність збірної України біля штрафного майданчика суперників призвела до пенальті, який вдало реалізував Богдан Михайліченко.

За п’ять хвилин потому Олексій Щебетун подвоїв рахунок у матчі.

У другому таймі підопічні Олега Кузнецова не зменшили обертів і ще одного разу зуміли розписатися у воротах Крістапса Зоммерса.

Цього разу автором голу на 52-й хвилині став захисник збірної України Сергій Чоботенко. У підсумку, переконлива перемога українців – 3:0, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У наступному турі, який відбудеться 25 березня, "синьо-жовті" зіграють з однолітками з Грузії.