Головне

Платіні прилетів до Києва з пропозицією здати футбольний Крим

20.11.2014 18:20 5415 0
Платіні прилетів до Києва з пропозицією здати футбольний Крим

У четвер, 20 листопада, до Києва прилетів президент УЄФА Мішель Платіні. Зустрічали Платіні в Києві віце-президент УЄФА Григорій Суркіс та віце-президент Федерації футболу України, народний депутат від Блоку Порошенка Андрій Павелко. На п`ятницю в Платіні запланована зустріч з Президентом України Петром Порошенком.

Платіні прилетів до Києва вже з готовим пакетом рішень по кримських футбольних клубах. Як зазначають джерела Чемпіона в оточенні Григорія Суркіса, президент УЄФА на зустрічі з Порошенком буде вести діалог, щоб Україна не заважала розвиватися кримському футболу і визнала кримські клуби, що виступають в чемпіонаті Росії. На цій зустрічі Платіні має донести свої аргументи визнання кримського футболу в складі Російського футбольного союзу.

Як відомо, на цьому тижні відбулася зустріч по кримському питанню в Ньоні очільників РФС та УЄФА. Вже на наступний день Платіні вилетів до Києва випрошувати індульгенцію для кримського футболу. В Україні кураторами теми по кримському футболу є Григорій Суркіс та Андрій Павелко. Останній вхожий до Порошенка і за його сприяння і відбудеться зустріч Платіні з питаннями по Криму.

Платіні буде наполягати на тому, щоб Україна відкликали всі свої заяви з УЄФА та ФІФА по кримських клубах і дозволила розививатися футболу в Криму. Основний спіч Платіні такий: футбол у Криму має розвиватися, незважаючи ні нащо. Окремо, буде зазначено про бажання самих кримських команд грати в чемпіонаті Росії.

Платіні в обмін має запропонувати пункт угоди, який буде дуже вигідний українській стороні і змусить відпустити у вільне плавання трійку кримських команд, що виступають в другій лізі чемпіонату Росії. Що саме запропонує Платіні Порошенку наразі не відомо.

Як повідомляють джерела Чемпіона, на зустрічі Платіні з представниками Росії в Ньоні, російська сторона досить жорстко поставила питання щодо кримських футбольних клубів. Росіяни повідомили, що вони знайшли порозуміння з ФФУ по кримському питанню. При цьому варто зазначити, що президента ФФУ Анатолія Конькова в цьому питанні не беруть до уваги. Коньков навіть не зустрічав Платіні по прильоту до Києва, його самоусунули. За словами представників РФС, вони узгодили усі свої позиції по кримському питанні з Суркісом та Павелком.

Чи проміняє Порошенко анексовани футбольний Крим і на що, стане відомо вже найближчим часом. Чекаємо на ще одну зраду?

Коментарі ()