Йовічевич: Я хочу вибачитися перед уболівальниками

04.10.2014 20:45 373 0

В.о головного тренера Карпат Ігор Йовічевич прокоментував матч 8 туру Прем`єр-ліги з Олімпіком (0:1).

"Сьогодні була доволі рівна гра, але два різні тайми. В першому таймі наш суперник мав перевагу за моментами, після того у другому таймі ми стабілізували гру, взяли під контроль територію і м’яч, почали комбінувати. Нам вдалося створити кількісну перевагу на правому фланзі, три на два. Але на завершальній стадії у нас проблеми. Якщо ти не забиваєш, то не можеш перемогти.

Олімпік дуже насичено зіграв в обороні, важко було пройти. У них не було помилок. А ми не мали моментів, навіть після відбору м’яча. Ну, і ще фактор незабитого пенальті теж вплинув на результат. Тому я хочу вибачитися перед уболівальниками.

Думаємо про матч проти Іллічівця, сподіваюся, що потішимо фанів перемогою. Ще хочу сказати, що попередні матчі проти Динамо і Металіста нас виснажили. У них ми віддали усе, що маємо. Ми хотіли перемогти, налаштовувалися, але не все, що ми задумали, вийшло на 100 відсотків, - цитує тренера офіційний сайт клубу.