Збірна України U-17 на Syrenka Cup-2014 посіла четверте місце

01.09.2014 16:38 360 0

Юнацька збірна України U-17 провела останній поєдинок в рамках міжнародного турніру Syrenka Cup-2014, що проходив у Польщі.

В матчі за третє місце наші хлопці лише в серії пенальті поступилися норвезьким одноліткам, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

В першому таймі команди обмінялися влучними пострілами.

Рахунок відкрив Йон Шотер на 24-й хвилині, а вже за дві хвилини українці відігрались – забив Ахмед Алібеков.

В подальшому обидві збірні мали велику кількість моментів, але голкіпери обох команд спіймали кураж і основний час матчу так і закінчився – 1:1.

У серії післяматчевих пенальті воротарська феєрія продовжилась. І Юрій Гаврусевич, і Маріус Хелворсен демонстрували фантастичну реакцію, що й відобразилось на остаточному рахунку після десяти ударів – 2:1 на користь норвежців.

Тож у підсумку збірна України, здобувши одну перемогу і двічі поступившись у серіях післяматчевих пенальті, завершила турнір на четвертому місці.