Вернидуб: Можу відзначити усю команду, але особливо - нашого молодого голкіпера Шевченка

07.08.2014 23:01 331 0

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував матч Ліги Європи з Мольде (2:1).

"Передусім, я дуже радий і щасливий за свою команду, за своїх хлопців. За те, що вони продемонстрували характер і показали досить хорошу упевнену гру у виїзному матчі з дуже сильним суперником.

Ми прекрасно знали, що нас тут чекатиме важка гра, але шукали свої моменти. Вважаю, що ми правильно вибрали тактику на цю гру. Можу відзначити усю команду, але особливо - нашого молодого голкіпера Микиту Шевченка. Це його одна з найкращих ігор. Він ще молодий, але, я думаю, що у нього дуже велике майбутнє.

Якщо розділити гру на два тайми, то в першій половині ми були набагато сильніші і не використали ті моменти, які мали. Пропустили безглуздий гол після помилки. Цей гол дав перевагу хазяям, які в другому таймі заграли набагато краще і створили досить багато моментів. Але наша команда вистояла: добре зіграли захисники і воротар, - цитує тренера офіційний сайт клубу.