Збірна Україна (U-16) обіграла Словенію на Турнірі розвитку УЄФА

23.06.2014 15:38 320 0

У неділю, 22 червня, юнацька збірна команда України U-16 обіграла команду Словенії із рахунком 2:1 у другому матчі Турніру розвитку УЄФА, який проходить з 21-го по 24-е червня у Словенії.

Команда Володимира Циткіна зробила висновки після поразки від команди Польщі у стартовому матчі змагань, а головний тренер зробив ряд змін у стартовому складі, пише офіційний сайт Федерації футболу України.

"Синьо-жовтим" знадобилось всього 9 хвилин, щоб відзначитися у воротах господарів поля. Щоправда, словенці великими силами пішли вперед і встановили статус-кво на 19-й хвилині зустрічі.

Другий тайм проходив під акомпанемент атак української збірної, одна з яких на 65-й хвилині закінчилася порушенням правил у штрафному майданчику словенців.

Турнір Розвитку УЄФА

Україна U-16 - Словенія U-16  2:1

Голи в України: Лісовий (9), Мочуляк (65 пен)

Україна: Шевчук − Величенко (Чеберко, 66), Гудзь, Гергель, Скаржинський (Кошелєв, 41), Матвєєнко, Маткобожик (Мочуляк, 41), Кожушко (Микитин, 41), Симчо, Лісовий (Маліновський, 74), Фхакадзе (Шарило, 49).

Останній матч на Турнірі розвитку УЄФА збірна України проведе 24 червня з командою Угорщини.