ЧЄ-2014 (U-19). Елітний раунд. Українці розгромили Чорногорію

26.05.2014 22:43 644 0

У понеділок, 26 травня, збірна України складена з гравців віком до 19 років зіграла другий матч у еліт-раунді Євро-2014, що проходить в Англії.

Після нічиєї з шотландцями підопічні Олександра Петракова зустрілися з командою Чорногорії, пише офіційний сайт Федерації футболу України.

Перевага України у класі була відчутна з перших хвилин, але довгий час це не мало відображення на табло.

Після перерви українці вже більш акцентовано перейшли на половину суперника. Чорногорія майже перестала виходити у контратаки, які їм вдавалися у першому таймі.

4:0 на користь підопічних Петракова, яким тепер належить розіграти перше місце у третьому турі зі збірною Англії.

Чорногорія  - Україна 0:4

Голи: Коваленко (45+5), Білоног (56), Танковський (64), Габелок (73)

Україна: Підківка - Качараба, Маркович, Соболь (к), Ткачук, Танковський (Чумак, 77), Радченко (Банасевич, 65), Коваленко (Габелок), Харатін, Білоног, Бєсєдін.

Турнірне становище: Україна - 4 (2), Англія - 3 (1), Шотландія - 1 (1), Чорногорія - 0 (2).