Григорчук: Те, що я побачив на полі. Я просто пишаюся цим

24.04.2014 23:11 321 0

Головний тренер Чорноморця Роман Григорчук засмучений, що його команда втратила перемогу на останніх хвилинах матчу 20 туру Прем`єр-ліги з київським Динамо (1:1).

"Ми не можемо зараз думати тільки про результат, треба передусім говорити про постановку гри, про ставлення до справи, а після цього можна взагалі ставити точку і ні про що не думати більше.

У цьому плані мені було украй важливо побачити сьогоднішній матч. Ми зіграли непогано тайм з Металургом, матч з "Дніпром" і треба було побачити, як ми виглядатимемо далі. Чи не був це сплеск, гра за рахунок викиду найсильніших емоцій? Сьогодні те, що я побачив на полі. Я просто пишаюся цим. Результатом ми ж незадоволені", - цитує Григорчука офіційний сайт клубу.