ЧЄ-2014 (відбір). Жіноча збірна України WU-19 поступилася одноліткам з Чехії

10.04.2014 17:56 621 0

10 квітня жіноча збірна України віком до 19 років завершила виступи в еліт-раунді ЧЄ-2014.

В останньому поєдинку наші дівчата зустрічалися з чеськими однолітками, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Не дивлячись на доволі агресивний початок з боку суперника, українкам вдалося відзначитись першими.

На 10-й хвилині Ірина Коломієць наважилась на удар із-за меж штрафного майданчику і м’яч затрепотів у сітці воріт чеської збірної.

Але до кінця першого тайму номінальні гості не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед − дублем відзначились Крейчиржикова.

Після перерви наша команда дещо збільшила темп гри, але дивідендів це не принесло.

Удари Козиренко, Малахової, Бойко та Коломієць мали досягати цілі, проте голкіпер чеської збірної була проти цього.

Натомість, постріл Шевечкової та автогол Дем’янюк збільшили перевагу збірної Чехії до трьох м’ячів.

У підсумку, жіноча збірна України WU-19 посіла останнє місце в групі 4.

Перше місце посіла збірна Бельгії, німкені - другі, а чешки - треті.

Україна WU-19 - Чехія WU-19 1:4 (1:2)

Голи: 0:1 - Коломієць (10), 1:1 - Крейчиржикова (19), 1:2 - Крейчиржикова (28), 1:3 - Шевечкова (55), 1:4 - Дем’янюк (79 авт)

Україна: Григорович, Прийма, Дем’янюк, Соколовська, Ольховська, Андрухів (Худа, 76), Малахова, Коломієць (Перевізник, 86), Китаєва (Радзієвська, 86), Бойко, Козиренко