Тренер "Рапіда": "Динамо" - сильна команда, особливо в атакуючій стадії

13.12.2013 01:04 553 0

Головний тренер "Рапіда" Зоран Барішич задоволений грою своїх підопічних в матчі проти київського "Динамо", який завершився поразкою австрійців з рахунком 1:3.

"Ми почали добре - повели в рахунку. Потім гра перейшла в іншу фазу, ми могли зробити рахунок 2:0, але не забили. Потім за пару хвилин хід гри змінився в інший бік.

Потім ми могли і зрівняти теж. Але в другому таймі так склалося, що "Динамо" знову забило, збільшили відрив. Гол з штрафного остаточно вирішив долю матчу.

"Динамо" - сильна команда, особливо в атакуючій стадії. Ми спробували в другому таймі виправити положення, віддали перевагу комбінаційній грі, але до кінця виконати цю установку не вдалося.

Проте хочу сказати: для моєї команди це сильний результат в Лізі Європи. Додому повертаємося з високо піднятою головою. Вийшли на рівень гри, де впливають дрібниці. І нам не вдалося добитися того, чого хотіли", - цитує тренера championat.com.