Під час матчу чемпіонату Бразилії убиті два уболівальники

09.12.2013 10:48 179 0

Зустріч 38-го туру чемпіонату Бразилії між "Атлетико Паранаенсе" і "Васко да Гама" була відновлена, незважаючи на безлади на трибунах, повідомляє Globo.

У результаті масової бійки уболівальників, одна людина була убита, ще один впав в кому, і згодом помер.

Раніше повідомлялося, що поліція і пожежники були вимушені втрутитися у бійку між уболівальниками у кінці першого тайму. В результаті, зустріч була зупинена на 70 хвилин. "Васко да Гама" зазнав поразки з рахунком  5:1 і вилетів з елітної бразильської ліги, зайнявши за підсумками турніру 18-е місце.

Гра проходила в місті Жоінвіль. Рішення винести матч на нейтральне поле було прийнято у зв'язку з безладами на попередніх зустрічах. Фанати гостей змогли прорватися на трибуни уболівальників "Атлетико" і почали масову бійку. Поліція застосувала сльозоточивий газ, щоб зупинити безлади. Медичний вертоліт, який забирав потерпілих, приземлився прямо на футбольне поле, пише Газета.Ru.