Лено: Зважаючи на кількість моментів "Шахтаря", можемо вважати, що нам пощастило

06.11.2013 09:15 436 0

Воротар "Байєра" Бернд Лено вважає, що його команді пощастило в матчі 4-го туру групового турніру Ліги чемпіонів з "Шахтарем"(0: 0).

"Безумовно, мені дуже приємно, що мене визнали найкращим гравцем матчу, але найголовніше, що ми відвезли з Донецька одне очко.

Це був складний поєдинок. "Шахтар" грав дуже добре, особливо в першому таймі. Мені довелося зробити декілька сейвів до перерви, але потім ми заграли по-іншому, стали діяти активніше. Якби нам пощастило, могли і виграти. Але однаково результат нас радує.

У нас не було установки грати від оборони, на нічию. Тренер перед матчем казав, що ми повинні постаратися перемогти. Хоча, зважаючи на кількість моментів "Шахтаря", ми можемо вважати, що нам пощастило, - цитує гравця офіційний сайт УЄФА.