Ташуєв: Нервова гра вийшла, особливо другий тайм

21.10.2013 08:36 554 0

Головний тренер донецького "Металурга" Сергій Ташуєв прокоментував матч 13 туру Прем`єр-Ліги з "Таврією" (2:1).

"Нервова гра вийшла, особливо другий тайм. Перший тайм був більше цілісним. Ми володіли територією, ігровою перевагою. Моменти були, на жаль, не забили одинадцятиметровий. Другий тайм, після гола, ми віддали простір великий суперникові, дозволивши створити йому багато моментів - з цим розбиратимемося.

Швидше за все, у нас був розбаланс в складі. У нас грали три центральні захисники в складі. О'Ді грав з краю - для нього це було дуже складно.

Він втомився, однозначно. Справа у нас були проблеми великі. Молоді хлопці: Болбат, Безліхотнов грали. Микита після травми тільки почав тренуватися - його стан не оптимальний. Болбат після ігор збірних і його стан також не оптимальний. Порушилися зв'язки, особливо в другому таймі - не було цілісності", - цитує тренера офіційний сайт клубу.