Футбол | Champion.com.ua

Представлено слоган чемпіонату Європи-2016. ФОТО

17.10.2013 18:31 303 0

Слоганом фінальної стадії Євро-2016 стало французьке слово Рандеву, що відображає яскраве свято футболу, яке відбудеться в десяти містах Франції.

За підсумками зустрічі організаційного комітету Євро-2016, яка відбулася в четвер, 17 жовтня, в будівлі міської ради Марселя пройшла прес-конференція, на якій був представлений слоган наступного чемпіонату Європи з футболу: Le Rendez - Vous, тобто Рандеву.

Аудіовізуальну презентацію слогана відвідали Президент УЄФА Мішель Платіні, президент Футбольної федерації Франції Ноель Ле Грае, голова EURO 2016 SAS Жак Ламбер, мер Марселя Жан-Клод Годен, а також міністр спорту Франції Валері Фурнерон.

Рандеву з історією

Двадцять чотири найсильніші збірні Європи проведуть між собою 51 матч, щоб визначити володаря золотих медалей.

Рандеву з Францією

Євро-2016 пройде в десяти містах і представить Францію у всій її красі - її культуру, спадщину, її нові або оновлені стадіони, на яких глядачі зможуть пережити сильні спортивні емоції.

Слоган турніру - Рандеву - має підкреслити важливість чемпіонату Європи з футболу і представити його як низку яскравих і незабутніх зустрічей з футболом.

Девіз ідеально поєднується з логотипом чемпіонату, який був представлений громадськості в Парижі 26 червня та відображає ідеї концепції Оспівуючи мистецтво футболу.

Слоган і логотип створюють у поєднанні той самий французький шарм, який додасть Євро-2016 унікальний характер. Тому всі, хто любить цю прекрасну гру, культуру і веселощі, вже зараз з нетерпінням чекають літа 2016 року, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Фото uefa.com
Коментарі ()