Прем'єр-ліга. "Динамо" - "Металург" Д. 9:1. Без зайвих питань

06.10.2013 20:00 618 0

Нарешті кияни продемонстрували сильну командну гру і порадували своїх фанатів довгоочікуваною впевненою перемогою. Не завадив тріумфу підопічних Блохіна і головний арбітр матчу Олександр Дердо, який спочатку не поставив у ворота "Металурга" 100% пенальті за гру рукою у штрафному майданчику, а згодом завадив "Динамо" дограти епізод до кінця і не зарахував гол, забитий після свистка.

Втім, штрафний, який на 20-й хвилині виконав Андрій Ярмоленко все одно запалив на табло НСК "Олімпійський" 1:0, а ще через сім хвилин Джермейн Ленс подвоїв перевагу "Динамо". "Металург", в свою чергу, відповів точним ударом Лазича після передачі Мораєса - 2:1, і команди пішли на перерву.

Другий тайм виявився для гостей провальним. Підопічні Блохіна вже на 3-й хвилині тайму забили третій гол у ворота Бандури, а на екваторі тайму Ленс та Ярмоленко оформили по дублю за дві хвилини - 5:1. Шостий гол у ворота "Металурга" провів Лукман Аруна, який класно пробив зі штрафного, влучивши точно у 9-тку воріт "бідного" Бандури.

71-а і 73-я хвилини матчу зробили з  Юнеса Беланди першого гравця команди Блохіна, якому вдалося оформити хет-трик - 8:1. Під завісу матчу донецький клуб добив Дьємерсі Мбокані, який і встановив остаточний рахунок - 9:1.

Нагадаємо, що раніше десять м'ячів за гру забивалося лише чотири рази. У сезоні 1996/97 донецький "Шахтар" розгромив запорізьке "Торпедо" (9:1). Ще тричі фіксувався рахунок 7:3. У сезоні 1998/99 "Шахтар" розромив полтавську "Ворсклу", а в 2000/01 та 2007/08 київське "Динамо" впевнено перемогло тернопільську "Ниву" та львівські "Карпати".

Рекорд найбільшої перемоги встояв, адже у сезоні 2010/11 київські динамівці забили 9 м'ячів у ворота маріупольського "Іллічівця".