"Слован" з Рибалкою і Калітвінцевим пробився у груповий раунд Ліги Європи

30.08.2013 14:50 453 0

Ліберецький "Слован", за який на правах оренди виступають київські динамівці Сергій Рибалка та Владислав Калітвінцев, пробився до групової стадії Ліги Європи.

У матчі-відповіді, який зібрав на трибунах стадіону "У Ніси" 9,700 глядачів, команду Калітвінцева і Рибалки могла влаштувати навіть поразка.

Господарі поля відкрили рахунок у матчі. На 23-й хвилині Делардж скористався вдало вкинутим аутом у виконанні Фридека.

Гості відігралися на 42-й хвилині зусиллями Лаццарі, однак більшого команда Ярослава Шілгави їм не дозволила зробити і заслужено пробилася до групового етапу Ліги Європи. 1:1 у Ліберці і 4:2 за підсумками двоматчевого протистояння.

Сергій Рибалка вийшов у стартовому складі, отримав попередження на початку другого тайму і був замінений на останній хвилині поєдинку.

Владислав Калітвінцев почав гру на лаві запасних і вийшов на поле на 86-й хвилині, інформує офіційний сайт ФК "Динамо" Київ.

Нагадаємо, в першій грі раунду плей-офф "Слован" несподівано обіграв "Удінезе" в гостях з рахунком 3:1, а Сергій Рибалка відзначився красивим голом.