Запорізький "Металург" мінімально обіграв ФК "Полтава"

23.06.2013 17:27 441 0

Перемогу над представником Першої ліги запоріжцям принесли два автоголи суперника.

Матч "Металург" прогнозовано провів "першим номером", пише офіційний сайт клубу.

Ще у стартовій 45-хвилинці у ворота полтавців повинні були влетіти кілька м'ячів.

Непоступливість гостей дала збій наприкінці першого тайму, коли запоріжці таки втілили ігрову та територіальну перевагу у забитий м'яч. Євген Пісоцький, вийшовши на рандеву з голкіпером, перекинув останнього, а захисник "Полтави", намагаючись врятувати свою команду, заніс сферу у свої ворота.

Після перерви Сергій Пучков вже звично довірив можливість зіграти іншим виконавцям. "Металург", хоча і виглядав менш гостріше, переваги не розгубив. "Полтава" знову засмутила власного воротаря - до цього призвів фланговий простріл у штрафний "городян".

"Полтава" забила вже за рахунку 2:0, після технічної помилки "Металурга" в захисті.