"Буковина" й "Іллічівець" розійшлися бойовою нічиєю - 5:5

23.06.2013 14:52 586 0

Чернівецька "Буковина", яка наразі перебуває на навчально-тренувальному зборі у  Криму, зіграла перший контрольний поєдинок.

Суперником підопічних Вадима Зайця був колектив елітного дивізіону "Іллічівець" (Маріуполь), пише офіційний сайт "Буковини".

У поєдинку було забито аж 10 голів. На 7-й хвилині Олексій Полянський порушив правила проти Сергія Сібірякова, і арбітр гри вказав на 11-метрову позначку. Захисник "Буковини" Олег Керчу зумів переграти досвідченого голкіпера "Іллічівця" Ігоря Бажана.

Через дві хвилини підопічні Миколи Павлова зрівняли результат. У воротах "Буковини" "розписався" Вячеслав Чурко. Згодом Руслан Фомін (19 хвилина) вивів свою команду вперед.

Зрівнявся рахунок на 24-й хвилині гри. Екс-гравець донецького "Шахтаря" Микола Іщенко порушив правила у власному карному майданчику, і "Буковина" вдруге отримала право на пробиття пенальті - Керчу оформив дубль.

На 41-й хвилині зустрічі футболісти "Іллічівця" організували третю результативну атаку, яку влучним ударом головою завершив гравець молодіжної збірної України Іван Ордець.

У другому таймі команда Вадима Зайця відзначилися тричі. На 70-й хвилині рівновагу встановив Борис Орловський. Згодом Олександр Семенюк (74-а хвилина) та Євген Сантрапинських (78-а) зробили результат 5:3 на користь "Буковини".

Втримати перевагу чернівчани не змогли. Під завісу зустрічі відзначилися Торніке Окріашвілі (89-а, з пенальті) та Владислав Кулач (90). Підсумок матчу - 5:5.