Тбіліське "Динамо" офомило "золотий дубль" у Грузії

22.05.2013 22:32 253 0

Тбіліське "Динамо", взявши гору над "Чихурою" (3:1), в десятий раз виграло Кубок Грузії.

На 58-й хвилині "Динамо" вийшло вперед - Меребашвілі, скориставшись пасом Петера Грайціара, точним ударом у дальню дев'ятку відкрив рахунок, пише офіційний сайт УЄФА.

Півзахисник столичного клубу незабаром став автором результативної передачі - його подачу з кутового майстерно замкнув Лаша Хмаладзе. Третій гол у тбілісців забив Іраклій Дзарія, а асистував йому все той же Грайціар.

Останні десять хвилин "Динамо" грало у меншості, оскільки за фол останньої надії був видалений Устаріц. "Чихурі" змогла використати чисельну перевагу тільки одного разу.

Додамо, що на початку травня "Динамо" розгромило кутаїське "Торпедо" та стало недосяжним для суперників, а "Діла" вперше у своїй історії здобула срібні нагороди.