Дячук-Ставицький: Було помітно, що рівень гравців різний

13.05.2013 08:54 386 0

В.о головного тренера "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький покоментував гру 28 туру з "Дніпром" (2:4).

"Важкі враження. Дуже слабо ми провели перший тайм. За якісь 10 хвилин пропустили три м’ячі... Невдало зіграла наша оборона. В другому таймі ми вже трохи розрухалися, але було помітно, що рівень гравців різний.

Дніпряни швидші, сильніші. Бували моменти, коли вони просто відтирали наших Озарківа, Ксьонза, Марселіньо. Вони атлети, як бики, вибачте за слово, біжать. А ми психологічно подавлені були. Зрозумійте, що не можна пропустити по чотири голи від "Металурга" і "Арсенала", програти "Говерлі" і вимагати, щоб раптом обіграти "Динамо" чи "Дніпро".

Так не буває. Але ми будемо старатися виправити ситуацію. Будемо робити, що зможемо", - цитує тренера офіційний сайт клубу.