Жіноча збірна України (WU-15) зіграла внічию з командою Білорусі

25.04.2013 16:25 273 0

25-го квітня у Мінську свій перший офіційний матч в історії зіграла новостворена жіноча збірна України (WU-15) .

Як пише сайт ФФУ, суперницями наших дівчат були однолітки з Білорусі. Гра закінчилася бойовою нічиєю − 4:4.

В першому таймі підопічні Сергія Сапронова виглядали дещо незібрано, чим і скористалися білоруські футболістки. М’яч чотири рази побував у воротах Каріни Дробіної, натомість українки спромоглися відзначитися лише раз.

На другу половину матчу українські футболістки вийшли серйозно налаштованими і володіли ініціативою протягом всього тайму. До кінця гри наші дівчата зрівняли рахунок і, навіть, могли вирвати перемогу, але вдача була на боці господарок. Тож матч, який проходив у форматі два тайми по 35 хвилин, закінчився внічию.

Білорусь (WU-15) − Україна (WU-15) 4:4

Голи України: Гриб (17, 40, 50), Лайщук (60)

Україна: Дробіна, Деревенчук, Іванова, Петрова, Татарин, Огаркова, Рибалкіна, Щербак (Лайщук, 45), Теличко (Кумеда, 41), Гріб, Черепаня (Струк, 42).

Наступний товариський поєдинок українська збірна WU15 проведе 27 квітня проти тієї ж самої збірної Білорусі.