Луческу: У кінці ще і змусили усіх нервувати

17.04.2013 23:43 448 0

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу прокометував чвертьфінальний матч Кубка України з "Карпатами".

"Сьогодні найважливіше, що ми пройшли далі в Кубку. Одна з ігор, яка, напевно, швидко забудеться, залишивши лише один результат.

Замість того щоб досягти великого рахунку, наприклад, 6:0, ми у кінці ще і змусили усіх нервувати.

І у першому, і в другому таймі було багато голевих моментів, які ми не реалізували. Здалося все-таки, що гравці були трохи розслабленими.

Знову поміняв велику кількість футболістів. Це, напевно, позначається на грі. Важливих виконавців притримали на неділю, дали можливість їм відпочити.

Було декілька моментів, які мені не сподобалися. Але не хотілося б їх обговорювати зараз. Я поговорю про це з командою", - цитує тренера офіційний сайт клубу.