Ярмоленко: Я що мав півгодини стояти біля лінії?

08.04.2013 11:41 133 0

Півзахисник київського "Динамо" Андрій Ярмоленко обурений суддівство ву матчі з "Шахтарем" (1:2).

"В принципі, ми добре грали, і все виходило, але пропустили цей безглуздий гол. Я розумію, що є якісь правила, і їх там Колліна учить, але я стою на бровці, як мені сказали, три хвилини, і він мене ігнорує.

У перерві я запитав у Годуляна чому. Він сказав, що, оскільки я залишав поле через проблеми з екіпіровкою, то за правилами міг повернутися тільки після зупинки гри.

Виходить, якби гра тривала півгодини, я б півгодини стояв у лінії, сказав суддя. Це смішно, звичайно, але якраз в тому моменті у нас мало бути зміщення в середину, і напевно, якраз одного гравця і не вистачило", - сказав Ярмоленко у коментарі 2+2.