Балан: Є проблема з реалізацією

17.03.2013 16:00 400 0

Старший тренер "Іллічівця" Іван Балан проаналізував хід зустрічі з київським "Арсеналом" в 21-му турі прем'єр-ліги, за підсумками якої маріупольці виграли з рахунком 2:1.

"Після матчу президент клубу зайшов в роздягальню, подякував хлопцям за гру, привітав з гарним результатом і побажав подальших успіхів.

Проблема реалізації є у усіх у футболі, є над чим працювати і нам. Що стосується гри, мені здається, ми трохи підлаштувалися під суперника, десь бракувало командних швидкостей, тому в першому таймі було важкувато.

У перерві головний тренер сказав, що обов'язково потрібно додати в русі, щоб з'явилися вільні зони. І наша гра покращала", - цитує тренера championat.com з посиланням на телеканал Футбол.