Збірна України (U-18) стала бронзовим призером Меморіалу Гранаткіна

13.01.2013 17:52 866 0

Юнацька збірна України (U-18) у матчі за третє місце Меморіалу ім. Гранаткіна здолала команду Фінляндії з рахунком 2:0 і стала бронзовим призером турніру.

Як пише прес-служба ФФУ, протягом першого тайму підопічні Олександра Петракова мали відчутну ігрову та територіальну перевагу, але "синьо-жовтим" так і не вдалося реалізувати бодай один момент біля воріт суперника.

Небезпечні моменти у першій половині зустрічі мали Артем Радченко та Артур Міранян, але їхны удари не досягли цілі.

У другому таймі фінська збірна почала проводити небезпечні контратаки. На вістрі цих разючих випадів були Квіст і Рахімі, але голкіпер української збірної в усіх момент діяв надійно.

На 76-ій хвилині Артем Радченко ("Металіст", Харків) точним ударом нарешті вивів українську збірну вперед у рахунку, а за декілька хвилин до фінального свистка форвард Роман Яремчук ("Динамо", Київ) зняв усі питання щодо переможця цієї зустрічі.