Меморіал Гранаткіна. Українці у півфіналі були розгромлені Росією

11.01.2013 19:12 790 0

Юнацька збірна України U18, незважаючи на вдалий старт на турнірі ім. Гранаткіна, невдало зіграла у півфіналі, де її суперниками були господарі - збірна Росії.

Опоненти виявилися сильнішими: фінальний рахунок зустрічі 4:1, пише прес-служба Федерації футболу України.

Уже на 7-ій хвилині росіянам вдалося відкрити рахунок. Господарям поля вдалося подвоїти перевагу протягом десяти хвилин: Єфрємов зробив дубль.

Він же був учасником третьої гольової атаки у першій половині гри. Після паса Єфрємова Давидов легко переграв голкіпера українців і довів рахунок до 3:0.

На початку другого тайму українці спробували притиснути суперників до воріт, і це їм спочатку вдавалося. Після кількох невдалих спроб завершити атаку влучними ударами підопічні Олександра Петракова втратили ініціативу та дозволили перевести гру на власну половину поля. Подача кутового у бік воріт Сарнавського завершилась ще одним голом - цього разу забив Лисов.

Декілька замін у складі нашої команди привели до очікуваного результату лише на останніх хвилинах, коли вдалося забити гол престижу. Після розіграшу останнього у цій зустрічі кутового відзначився Качараба.

Меморіал Валентіна Гранаткіна-2013

Юнацькі збірні (U-18)

Півфінал

11 січня

Росія - Україна 4:1 (3:0)

Голи: 1:0 - Єфрємов (7), 2:0 - Єфрємов (16), 3:0 - Давидов (34), 4:0 - Лисов (59), 4:1 - Качараба (90+2)

Україна: Сарнавський, Ткачук (Качараба, 41), Шевчук, Танковський (Яремчук, 61), Полегенько, Габелок (Яструб, 61), Радченко (Завійський, 72), Міранян, Чумак, Сізий, Соболь

Фінляндія - Санкт-Петербург 2:2 (1:1) по пен. 3:4

У матчі за 3-є місце у неділю, 13 січня, збірна України зіграє з командою Фінляндії.