Мій профіль
20 Лютого 2019

Прем'єр-ліга. "Дніпро" - "Металург" З. "Дніпровське дербі" вже не те...

26.11.2012 20:55 137 0
Прем'єр-ліга. "Дніпро" - "Металург" З. "Дніпровське дербі" вже не те...

На жаль, давно минули ті часи, коли поєдинки дніпропетровців та запоріжців проходили у запеклій непередбачуваній боротьбі та викликали підвищений інтерес публіки. Останнім часом зустрічі "Дніпра" та "Металурга" - це лише пересічні матчі фаворита та аутсайдера, і якихось несподіванок, особливо, враховуючи форму команд в останні місяці, чекати не доводилося.

От і цього разу глядачі, яких пізнього морозного вечора понеділка зібралося на трибунах лише близько 8 тисяч, свідками сенсації не стали. Господарі, які після виїзду до Голландії вийшли на гру в серйозно оновленому складі, особливо не напружуючись, взяли чергові три очки.

Не надто активно почавши матч, до середини першого тайму "Дніпро" набрав обертів і протягом десяти хвилин забезпечив собі необхідний результат. Дещо несподівано героєм дня став Сергій Кравченко, який до перерви відзначився двома голами.

У другій половині за роботу взявся вже Калініч. Якщо одразу після перерви, а потім і в кінці матчу, його удари прийняв на себе каркас воріт, то в середині тайму хорват вже досяг свого і довів рахунок до розгромного. Ну а "Металург" за весь матч жодної хоч трохи гострої нагоди біля воріт Лаштувки так і не створив.

Загалом увесь матч не полишало враження, що зустрічаються команди не те, що різні за класом, а просто з різних ліг. Що ж, якщо взимку у Запоріжжі не станеться дива, то вже за кілька місяців цей факт буде оформлений офіційно...

Коментарі ()