Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль
23 Листопада 2020

Павлов буде судитися з "Ворсклою"

28.09.2012 09:43 401 0

Тренер Микола Павлов має намір судитися з полтавською "Ворсклою".

Про це заявив сам головний тренер маріупольського "Іллічівця", якому клуб з Полтави не передає документи.

"Побачити мене на тренерській лаві у Полтаві вам, як і раніше, не вдасться. Судитимемося, бо дехто не хоче вирішити все по-людськи. Тож відсилаємо папери в усі можливі інстанції й готуємося до війни", - сказав він.

Однак наразі жодні скарги чи офіційні папери з боку "Іллічівця" чи безпосередньо тренера не надходили, принаймні до Прем’єр-ліги та "Ворскли", стверджує "Український футбол".

Як заявив Артем Лобанов, прес-аташе полтавського клубу, зараз Микола Павлов є головним тренером саме "Ворскли".

"Він самовільно залишив розташування клубу, підписавши з ним незадовго до того новий контракт на три з половиною року. Таким чином, юридично він досі залишається нашим головним тренером", - заявив він.

Підтвердили цей факт і у Прем'єр-лізі, а саме Петро Іванов, в.о. генерального директора ПЛ.

"Можу й нині підтвердити інформацію, що за всіма паперами Павлов юридично є головним тренером "Ворскли", а не маріупольського клубу, бо ж до нас документи з Полтави про припинення з ним співпраці не надходили", - пояснив він.

Нагадаємо, 29 травня нинішнього року Микола Павлов підписав контракт із "Іллічівцем" за системою "3+2", але, як виявилося згодом, при цьому у нього тривала угода з "Ворсклою", яка й досі не має намірів відпускати тренера.

Коментарі ()