13.11.2011 14:40 236 0

Товариський матч

13 листопада

"Шахтар" - "Шахтар" (молодь) - 5:1 (3:0)

Голи: 1:0 - Селезньов (10), 2:0 - Селезньов (15), 3:0 - Жадсон (43), 4:0 - Степаненко (49), 5:0 - Мхітарян (60), 5:1 - Загорулько (70, пен.)

"Шахтар": П’ятов, Кобін, Чижов, Степаненко, Шевчук, Хюбшман, Мхітарян, Жадсон, Коста, Дентіньо, Селезньов. У 2-му таймі на заміну виходили: Вірт, Луїс Адріано, Тейшейра.

Футболістів, що представляють першу команду "гірників", сьогодні набралося тринадцять. Саме тому двоє з них грали в молодіжній команді. У першому таймі це були Алекс Тейшейра та Луїс Адріану, а після перерви - Дуглас Коста та Євген Селезньов.

У другому таймі команди не тільки помінялися воротами, а й воротарями. Точніше, Андрій П’ятов зайняв місце в "рамці" молодіжного складу. Тим часом на його позиції влаштувався Юрій Вірт, який, якщо говорити в цілому, зі своєю роботою впорався.