Основа "Динамо" перемогла молодіжний склад у спаринзі

08.10.2011 21:12 367 0

Не викликані до лав своїх збірних футболісти "Динамо" продовжують готуватися до майбутніх зустрічей в чемпіонаті України і Лізі Європи.

У суботу гравці провели два тренування, в рамках одного з яких, вечірнього, відбулася товариська гра з молодіжним складом, пише сайт клубу.

Зустріч складалася з двох таймів по 30 хвилин кожен і закінчилася перемогою основного складу з рахунком 2:1. Юрій Сьомін задіяв наступних гравців: Кичак (Тимофеєв, 30), Бетао, Юссуф, Алмейда, Даніло Сілва, Аруна, Рибалка, Корреа, Дуду, Аді, Ескобар. Голи у переможців на рахунку Рибалки й Аді.

Відразу після матчу гравці і тренери роз'їхалися по домівках. Увечері в їхніх планах культурна програма - відвідини церемонії відкриття оновленого НСК "Олімпійський".