Блохін: Провину за результат беру на себе. Напевно, не вгадав із складом

06.09.2011 22:34 229 0

Провину за поразку у товариському матчі з Чехією (0:4) головний тренер збірної України Олег Блохін взяв на себе.

"У нас було 93 хвилини. Перший гол відразу пропустили і теж саме було в другому таймі. Важко сказати, що сталося з командою, але потрібно починати гру більше зібрано. Схоже, що були не готові, що з перших хвилин чеська збірна побіжить.

Перший зрозуміло, другий - Кучер втратив свого гравця. Він повинен був тримати його. При цьому, напевно, проблема захисної лінії у нас залишилася. Як ми не шукали, ми так її і не вирішили. Друга проблема. Ми створили стільки моментів, що могли забити 10 м'ячів.

З двох метрів ми зобов'язані були забивати. Моменти в другому таймі, на два м'ячі награли точно.

Провину за результат беру на себе. Напевно, не вгадав із складом. Сподівався, що усі гратимуть, але з початку були не готові до темпової гри чехів", - цитує Блохіна terrikon.com.

Також Блохін заявив, що вже знає, яких гравців не буде викликати до збірної України.

"Є у деяких завдатки, але поки не для рівня збірної. У інших - рівень чемпіонату України дещо інший. Прізвища я називати не буду. Це не їх провина, їм необхідно рости. Вони ще не перейшли з юнацького футболу до дорослого", - Блохін.