Фанати "Рівер Плейта" погрожували убити суддю матчу з "Бельграно"

28.06.2011 10:11 203 0

Арбітрові Серхіо Пеццотте погрожували убивством у перерві матчу "Рівер Плейт" - "Бельграно" (1:1), за результатами якого господарі залишили вищий дивізіон чемпіонату Аргентини уперше за свою 110-річну історію.

Рефері в скарзі, спрямованій у Федерацію футболу Аргентини, заявив, що після першого тайму в суддівську кімнату увірвалися фанати "Рівер Плейта". Уболівальники пригрозили, що уб'ють Пеццотту, якщо він не призначить пенальті на користь господарів.

Зазначимо, арбітр призначив пенальті у ворота "Бельграно" в другому таймі, проте Маріано Павоне його не реалізував.

Крім того, суддя пояснив, що йому довелося раніше завершити матч з міркувань безпеки, повідомляє sports.ru  з посиланням на TyC Sports.