Футбол | Champion.com.ua
Мій профіль

Григорій Суркіс привітав "Шахтар"

13.05.2011 13:50 201 0

Із нагоди здобуття чемпіонського титулу та 75-річчя заснування клубу донецький "Шахтар" отримав вітального листа від президента ФФУ Григорія Суркіса.

Про це повідомляє прес-служба Федерації футболу України.

Текст листа виглядає наступним чином:

"Дорогі друзі!

Від імені Федерації футболу України щиро вітаю з 75-річчям "Шахтаря" численну армію його прихильників, гравців і тренерів усіх поколінь, нинішніх продовжувачів славетних традицій гірницького клубу - футболістів, наставників, менеджерів.

Донецький "Шахтар" у всі часи був воістину народним футбольним колективом, уособлюючи найкращі риси трударів Донбасу - надійність, працьовитість, мужність, волю до перемоги. Кришталеві успіхи покоління 1960-х на роки вперед закріпили за командою реноме турнірного бійця із загартованим, кубковим характером. А на переможні вершини, що не підкорилися за радянської доби, впевнено зійшли представники нової ери.

Наразі шість чемпіонських титулів і стільки ж кубків країни, тріумф у Кубку УЄФА сприймаються вже не тільки як здобутки гранда вітчизняного футболу, а як трамплін для майбутніх, іще більш вагомих успіхів. І, безперечно, слугують орієнтиром для інших українських клубів, гравців і тренерів. Як і досягнення найвищого ґатунку в справі розвитку інфраструктури. Суперсучасна база, красень-стадіон, юнацька академія - все це просто не може не надихати на футбольні звершення.

У цей знаменний день зичу "Шахтареві" красивої гри та нових яскравих перемог - задля подальшого зміцнення міжнародного авторитету клубу та всього нашого футболу.

Григорій СУРКІС, президент ФФУ, член Виконкому УЄФА".

Коментарі ()