Де Россі: Програвати вдома в Лізі чемпіонів з рахунком 2:3 - це ненормально

17.02.2011 14:52 502 0

Програвати домашній матч ліги чемпіонів це неприпустимо. Про це після гри з "Шахтарем" заявив півзахисник "Роми" Даніеле Де Россі.

"Розлютованість тіфозі - це нормальна реакція на нашу поразку. Програвати вдома в Лізі чемпіонів з рахунком 2:3 - це ненормально. Але що сталося, то сталося. Тепер ми думаємо про другий матч.

У роздягальні після гри всі були сильно засмучені, але ми віримо у свої сили.

Перший тайм ми почали добре, були агресивні, забили. Але потім пропускати два голи за кілька хвилин. І це нас зламало. Я не буду коментувати індивідуальні помилки, таке трапляється.

Сьогодні ми віддали усі сили. Напевно, нам потрібно більше часу, щоб стати великою командою, але потенціал у нас є. "Шахтар" був дуже небезпечний у контратаках. У матчі-відповідь ми повинні їх перемагати, хоч і буде складно", - цитує тренера hotsport.com.ua.