Раньєрі: Ми всі розчаровані, але нам потрібно продовжувати вірити в те, що робимо

20.10.2010 09:24 599 0

Головний тренер "Роми" Клаудіо Раньєрі після поразки від "Базеля" (1:3) зізнався, що команду підвела реалізація, і висловив сподівання на виправлення ситуації.

"Гол, пропущений наприкінці першого тайму, став для нас справжнім ударом. Тому що ми створили багато моментів, але не змогли їх реалізувати. Відношення команди до гри в першому таймі було не таким же, як у матчі з "Дженоа".

У другому таймі знову мали моменти біля воріт суперника, але знову не скористалися ними. Ми діяли недостатньо агресивно. Усе гарне, що було в нашій грі в Генуї, сьогодні зникло. Потрібно зрозуміти, де була справжня "Рома": сьогодні або на вихідні.

У першій половині ми грали пасивно. Нам потрібно зрозуміти, чому ми можемо в одних матчах показувати найкраще , а в інших - ні.

Ми всі розчаровані, але нам потрібно продовжувати вірити в те, що робимо, і довести, що можемо виправити цю ситуацію", - цитує Раньєрі sports.ru з посиланням на Football Italia.