Анрі травмував воротаря, святкуючи гол

17.09.2010 12:38 224 0

Нападник "Нью-Йорк Ред Буллс" Тьєррі Анрі травмував голкіпера суперника, святкуючи гол своєї команди, повідомляє sport-express.ru з посиланням на AP.

Після того, як одноклубник Анрі забив гол у грі проти "Далласа" (2:2), француз підбіг до воріт з наміром повторно відправити м'яч у сітку. Однак замість м'яча влучив у ногу воротаря команди суперника Кевіна Хартмана, у результаті чого в останнього відбувся розрив передніх зв'язок правого коліна.

У перерві Анрі приніс свої вибачення голкіперу. У свою чергу, тренер "Далласа" Шеллас Хіндмен заявив, що клуб має намір подати скаргу на дії Анрі.

"Я часто добиваю м'яч у ворота після гола своєї команди. От і цього разу хотів зробити те ж саме. Однак в останній момент воротар виставив ногу, і я влучив замість м'яча йому в коліно. Це була випадковість чистої води. У перерві матчу я зайшов у роздягальню "Далласа" і вибачився перед ним",- заявив французький форвард.