30.04.2010 08:35 598 0

Форвард "Крузейро" Тьяго Рібейро є трансферною метою київського "Динамо".

Про це повідомляє у своєму блозі бразильський спортивний журналіст Естебан Чікконе. За його даними, керівництво київського клубу вже розглядає можливість підписання гравця, інформує dynamomania.com.

Нещодавно ходили чутки про інтерес, який виявляє до Тьяго "Баварія", яка скерувала спостерігачів для перегляду гравця.

Тьяго Рібейро народився у 1986 році, зріст - 186 см, вага 74 кг. У минулому чемпіонаті Бразилії провів за "Крузейро" 30 матчів (8 голів), в рейтингу журналу "Placar" посів 19-е місце (середня оцінка 5,78). Всього в чемпіонаті Бразилії - 88 матчів (18 голів). Має досвід виступу в Європі - виступав у сезоні 2004/05 у Франції, провів за "Бордо" 7 матчів (0 голів).

Нещодавно відбувся матч Кубку Лібертадорес "Крузейро" - "Насьональ". Він завершився перемогою бразильського клубу 3:1. На рахунку Тьяго всі три забитих м'ячі - класичний хет-трик (всі голи забиті протягом першого тайму, на 6-й, 21-й і 41-й хвилинах). Взагалі, Тьяго результативно проводить поточний Кубок Лібертадорес - забив 7 голів у 9-ти матчах.

Нагадаємо, останній тиждень ЗМІ перепонені інформацією про можливий продаж Артема Мілевського одному з європейських клубів.