Гамула: Нас вже закопали, а тепер помалу відкопуємося з труни

16.04.2010 09:20 457 0

Головний тренер "Закарпаття" Ігор Гамула прокоментував гру 25 туру з "Чорноморцем" (1:1).

"Коментувати нічого. Треба було голи в першому таймі забивати, і можна було б нічого не коментувати. Мати такі моменти і не забити.... А вже в другому таймі пішов валідол і не лише.... Могли і програти. Радує, що після пропущених голів не опускаємо руки, а боремося і прагнемо врятуватися.

Так вже другу гру рятуємося. Ще не все втрачено, хоча сьогодні могли вирішити багато. Серйозно налаштовувалися на гру, але до деяких гравців по ходу матчу все, же є питання. Обіцяю, що битимемося до останнього туру, ще є шанси, за них і чіплятимемося.

Нас вже закопали, а тепер помалу відкопуємося з труни, - цитує наставника ua-football.com.