Аршавін - найгірший гравець матчу з "Астон Віллою"

28.12.2009 10:05 476 0

Андрєй Аршавін названий найгіршим гравцем матчу 19-го тура англійської прем'єр-ліги "Арсенал" - "Астон Вілла".

Нападник збірної Росії провів на полі усі 90 хвилин, але протягом майже всього часу матчу грішив неточними передачами, ударами й не проявляв великого бажання боротися за м'яч.

Як результат, телеглядачі Sky Sports поставили росіянину найнижчу оцінку серед футболістів "канонірів" - 6,5.

Кращим гравцем зустрічі став Сеск Фабрегас, який вийшов на заміну у другому таймі при рахунку 0:0 і оформив дубль, повідомляє sportbox.ru.

Іспанець одержав 9,6 балів з десяти можливих. Більш восьми балів отримали ще три футболісти лондонців - Абу Діабі (8,3), Алєксандр Сонг Біллонг (8,2) і Томас Вермален (8,1).