Тимощук: Застав Буффона зненацька

10.12.2009 19:06 526 0

Півзахисник "Баварії" Анатолій Тимощук поділився враженнями від матчу групового етапу Ліги чемпіонів проти "Ювентуса" (4:1), в якому він відзначився першим голом за мюнхенський клуб.

"Важливо, що вже в першому таймі ми змогли відігратися, пішли на перерву при рахунку 1:1. А в другій половині особисто мені було дуже помітно, що "Ювентус" фізично підсів. Ми скористалися цим, виявили напористість і футбольну нахабність, за рахунок чого й вдалося забити ще три м'ячі.

Я вийшов при рахунку 2:1. Радий, що вдалося забити. Ми провели гарну контратаку, я побачив, що Томас Мюллер рухається до м'яча, попросив його дати мені пас. Томас підправив мені м'яч під удар, і я пробив в один дотик достатньо сильно.

Цей удар, думаю, застав Буффона зненацька: він стояв на близькій штанзі, початків зміщатися в дальный кут, куди пішов удар, але вже не встигнув зреагувати, - цитує гравця радіо "Зеніт".