Головне

Каталонським серпом по динамівській мрії. ВІДЕО

09.12.2009 21:11 1919 0
Каталонським серпом по динамівській мрії. ВІДЕО

Від перестановки доданків сума не змінюється. Це все про київське "Динамо", яке ось вже 8 рік після смерті Валерія Лобановського тасує колоду тренерів, розпочинаючи від послідовників Метра та закінчуючи нашими сусідами, а результат залишається тим самим.

Цього сезону "Динамо" осетина Валерія Газзаєва залишилося ще й без єврокубкової весни.

Тупотіння динамівців 90 хвилин гри поєдинку із "Барселоною" не принесло команді навіть такої бажаної нічиєї для виходу в Лігу Європи.

Хоча на інший результат при такій грі чемпіонів України не варто було й розраховувати. Володіння м`ячем 24% на 76% в іспанців, лише один удар в площину воріт, після якого й був забитий гол Вальдесу. Ось і все на що спромоглася команда, яка бажала грати весною в єврокубках.

Швидкий гол каталонським монстрам зіграв з киянами злий жарт. Хоча, це "Динамо" вже вкотре по-злому глузує із власників уболівальників.

88 хвилин протовкатися біля власної штрафної та зрідка вибігаючи за межі центра поля з переляканими очима - це нинішній фірмовий стиль команди Газзаєва, що грає із суперником, який знає що робити і як грати у футбол.

Якщо хтось заперечить і скаже, що хлопці старалися і бігали, а "Барселона", то гранд, то на це є відповідь.

Дві складові - старання і постійний рух притаманні котам весною, а не футболістам, які отримують чималі гроші. І окрім перших двох рис, вони мають ще хоча б бажання грати у футбол на рівні трохи вищому за дворовий, відпрацьовувати всю гру на 100%, робити хоча б з десяток точних передач за матч і хоча б одного разу пробити у площину воріт, якщо ні, то хоча б поруч зі стійкою.

Що цікаво, що найбільш невдоволеними діями судді в цій грі стали Ярмоленко, котрий за весь матч запам`ятався лише тим, що "нафінтив" Алвеша та Мілевський, який завдяки завеликій шевелюрі вписався автором голу після удару Шевченка та подарунку від Вальдеса.

Шевченко ж в цій грі дива не створив. Роки вже не ті та й партнери по команді неначе з іншої планети, і після стартових 45 хвилин гри, коли ще й рахунок не безнадійний, то схожі на гуманоїдів, які скоріше хочуть полетіти з поля, щоб не відгрузили ще пару-трійку м`ячів.

Чому практично всі гравці київського "Динамо", включаючи молодих Ярмоленка, Єрьоменка, Маграо та Алмейду програють у швидкості кожному з гравців "Барси". Питання, напевно, не лише у швидкості, але й у сприйнятті того чи іншого моменту, а до наших гравців задумка комбінації партнера, це все одно що задача по тригонометрії.

Загалом, гра київського "Динамо" в останніх іграх п`яти суттєво пішла на спад. Як це не дивно, а можливо й знаково, але сталося це після чуток, що нинішній наставник біло-синіх Валерій Газзаєв, як і його попередник Юрій Сьомін, може достроково завершити співпрацю з "Динамо".

А далі так, як співав Висоцький: "а футболисти до лучший дней..."

 

Коментарі ()